• SIĘGNIJ PO WIĘCEJ!

•

Szkoła Podstawowa nr 168 uczestniczy we współrealizowanym ze środków europejskich projekcie „Sięgnij po więcej! Rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych Miasta Stołecznego Warszawy.

W szkole od grudnia 2019 roku działa Punkt Informacji i Kariery dla Uczniów klas VII , VIII oraz Rodziców.

Koordynatorem projektu na terenie szkoły jest szkolny doradca zawodowy, psycholog Joanna Kulesza.

Punkt znajduje się w gabinecie psychologa szkolnego sala na parterze.

Zapisy na konsultacje i rozmowy doradcze: bezpośrednio u koordynatora lub przez dziennik elektroniczny librus.

spw.edu.pl to serwis, który powstał, aby pomóc młodym ludziom odnaleźć się na rynku pracy i zbudować satysfakcjonującą ścieżkę zawodową. Znajdziesz tu rzetelne informacje, porady praktyków i inspirujące historie na temat edukacji, rozwoju osobistego i wejścia na rynek pracy.