• telefon
      • Вхід в електронний журнал Librus

• Шановні батьки, рекомендуємо вам скористатися посиланням нижче, де міститься інформація українською мовою щодо користування електронним журналом Лібрус.

Посилання на відео з інструкціями

Ми також рекомендуємо вам прочитати наступні листівки, в яких ви знайдете всю необхідну довідкову інформацію

Додатки No1 (146 KБ, PDF)

Додатки No2 (2,6 МБ, PDF)

• ШАНОВНІ БАТЬКИ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ, ЯКІ ПРИБУВАЮТЬ ДО ВАРШАВИ!

• Ми знаємо, що ваше життя сильно змінилося за кілька тижнів, і вам доведеться приймати нові рішення. Ми вам у цьому будемо допомагатє. Влада міста Варшави знаходится у контакті з Посольством України та Міністерство освіти і науки України.

Iнформації (723 KБ, PDF)

• nauka zdalna
      • Nauka zdalna dla uczniów z Ukrainy

• Ukraińskie Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Google otworzyło specjalną platformę, na której uczniowie z Ukrainy będą mieli możliwość kontynuowania nauki w formie zdalnej.

Platforma do nauki zdalnej znajduje się pod tym linkiem: https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad

Na stronie znajduje się plan lekcji dla poszczególnych klas w języku ukraińskim oraz linki do lekcji. Nie ma konieczności logowania się ani rejestrowania, wystarczy wybrać lekcję, która akurat powinna się odbywać, aby wziąć w niej udział.

• Pomoc Ukrainie

• Szanowni Rodzice,
        bardzo dziękujemy za gotowość pomocy i pomysły na zorganizowanie zbiórek różnych przedmiotów potrzebnych w Ukrainie. W szkole nie jesteśmy w stanie zorganizować dużych zbiórek. Mniejsze tak. Obecnie prowadzimy zbiórkę powerbanków, które zostaną zawiezione na granicę.
        Poza tym, będziemy opiekować się naszymi nowymi uczniami z Ukrainy, sprawdzać czego potrzebują. Wtedy liczymy na Państwa pomoc. Nie będziemy jednak ogłaszać zbiórki ogólnoszkolnej. Proponujemy organizować pomoc w poszczególnych klasach.
        Informujemy również, że najbliższy PUNKT POMOCY UKRAINIE znajduje się w LO im. Mickiewicza.

• Flaga Ukrainy