• Płatności za obiady

• Szanowni Państwo,

Bardzo prosimy o terminowe regulowanie opłat za obiady szkolne. Chcielibyśmy przypomnieć, że zgodnie z  regulaminem, opłacenie obiadów jest niezbędne, aby dziecko mogło korzystać z posiłków w szkolnej stołówce. W przypadku braku wpłaty w pierwszym dniu po wyznaczonym terminie uczeń otrzyma jedynie zupę, a w kolejnych dniach wydawanie dziecku posiłku zostanie wstrzymane do czasu uregulowania zaległych opłat.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Uprzejmie informujemy, że wpłaty za obiady w kwietniu 2024 r. będą przyjmowane od 20 marca do 25 marca

Obiady bądą wydawane od 3 kwietnia.

Od 26 do 29 marca składanie zamówień (w kalendarzu aplikacji proszę wybrać dni, w które dziecko będzie korzystało z obiadów).

W przypadku pytań prosimy dzwonić pod numer 22 617 63 28 wew. 25

W przypadku braku breloka po raz pierwszy (zgubiony, popsuty) należy sprawę zgłosić pani intendent. Jeśli sytuacja się powtórzy nowy brelok proszę zamawiać w pok. 48a

Numer konta: 87 1030 1508 0000 0005 5111 7001

Odwoływanie obiadów prosimy zgłaszać mailowo na adres: intendent.sp168@eduwarszawa.pl

LUB przez aplikację Zamów posiłek.

• Obiady wydawane będą tylko na podstawie zaksięgowanej płatności na rachunku szkoły.
        • Maile z płatnościami oraz dowody wpłaty nie będą uwzględniane.

20 dni obiadowych

Płatność – dzieci

Cały obiad –       20 x 7,50 zł = 150 zł

II danie –             20 x 5,00 = 100,00 zł

Zupa –                  20 x 2,50 zł = 50,00 zł

Płatność - nauczyciele

Cały obiad –       20 x 9,50

II danie -             20 x 6,50

Zupa -                 20 x 3 zł

Regulamin korzystania ze stołówki (PDF, 797 KB)
        Zarządzenie dyrektora ws. opłat za żywienie (PDF, 548 KB)

Stawki żywieniowe obowiązujące od 01.01.2023 r.

Uczniowie:

• zupa - 2,5 zł
        • II danie - 5,0 zł
        • cały obiad - 7,5 zł

Nauczyciele:

• zupa - 3,0 zł (2,5 zł + 0,5 zł)
        • II danie - 6,5 zł (5,0 zł + 1,5 zł)
        • cały obiad - 9,5 zł (7,5 zł + 2,0 zł)

Aby uniknąć nieporozumień prosimy o terminowe wpłaty. Jeden dzień roboczy przeznaczony jest na zaksięgowanie wpłaty dokonanej przelewem. Przy tak dużej liczbie wydawanych posiłków nieterminowe wpłaty dezorganizują pracę stołówki i księgowości. W związku z nagminnie powtarzającymi się wpłatami po terminie, przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Stołówki Szkoły Podstawowej nr 168, podstawą do otrzymania obiadu jest dokonanie opłaty za obiady w wyznaczonym terminie. W przypadku braku wpłaty, kierownik stołówki może odmówić wydania obiadu.

===

Nieobecność dziecka (odwołanie obiadu) należy zgłaszać telefonicznie do godz. 9.00 - tel. 22 617 63 28 w. 25 lub mailowo: intendent.sp168@eduwarszawa.pl

===

Przelew bankowy prosimy wypełniać według poniższego wzoru:

Nazwa odbiorcy: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 168

Nr rachunku odbiorcy: 87 1030 1508 0000 0005 5111 7001

Tytułem: ZA OBIADY ZA MIESIĄC ... 2023 - IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA - KLASA - CAŁY OBIAD lub ZUPA lub II DANIE

• Aplikacja "Zamów posiłek"

• Szanowni Państwo,

Od 20.11.2023 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona.

Rejestracja jest możliwa na stronie internetowej:

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

System działa na zasadzie przedpłat, co oznacza, że aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiemy jakie zestawy zostały wybrane i na które dni.

W aplikacji będzie obowiązywał MIESIĘCZNY SYSTEM zamawiania posiłków - poniżej szczegóły:

zamówienia na GRUDZIEŃ- składamy maksymalnie do 29.11.2023
        zamówienia na STYCZEŃ - składamy dopiero w okresie 02.01.2024 - 05.01.2024. (zamknięcie roku budżetowego)
        zamówienia na LUTY i kolejne miesiące - z góry, maksymalnie do 29 dnia miesiąca poprzedzającego

Anulowanie zamówionych posiłków będzie możliwe do godz. 09:00 w dniu wydania posiłku.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

• w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
        • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
        • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
        • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc”.