• 2023/2024

        • Matematyka

          Wojciech Jastrzębski kl. 7c

          i

          Fryderyk Gzowski kl. 8b

          zakwalifikowali się do drugiego etapu Konkursu Matematycznego Sigma

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Higieja

          Gabriele Walczak kl. 8b

          zakwalifikowała się do wojewódzkiego etapu Kuratoryjnego Konkursu o zdrowiu Higieja

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          LOGIA

          Mikołaj Źrałek kl. 8b

          zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego LOGIA

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Higieja

          Gabriele Walczak kl. 8b

          zakwalifikowała się do wojewódzkiego etapu Kuratoryjnego Konkursu o zdrowiu Higieja

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Śpiewanie

          Maja Naklicka kl. 5b

          otrzymała wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Judo

          Karina Czerwińska-Kowar kl. 7c

          zajęła:

          I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Judo

          II miejsce w medal Międzynarodowym Turnieju Nadziei Olimpijskich w Judo

          III miejsce w w IX Otwartym Międzynarodowym Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Białołęki

          I miejsce w w IV Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko - Pomorskiego

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Karate

          Jan Struski kl. 2c

          zajął II miejsce w Mistrzostwach Targówka karate w konkurencji kumite

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Język polski

          Gabriele Walczak kl. 8b

          Zofia Szczałuba kl. 8b

          Hanna Szczepankowska kl. 8b

          zakwalifikowały się  do finału Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Język polski

          Gabriele Walczak kl. 8b

          Zofia Szczałuba kl. 8b

          Hanna Szczepankowska kl. 8b

          zakwalifikowały się  do drugiego etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

          LOGIA

          Mikołaj Źrałek kl. 8b

          zakwalifikował się do rejonowego etapu Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego LOGIA

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

          Higieja

          Gabriele Walczak kl. 8b

          zakwalifikowała się do rejonowego etapu Kuratoryjnego Konkursu o zdrowiu Higieja

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Język angielski

          Amelia Gogolewska kl. 8a

          i

          Michał Brandt kl. 8b

          zakwalifikowali się do rejonowego etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Biologia

          Gabriele Walczak kl. 8b

          i

          Michał Brandt kl. 8b

          zakwalifikowali się do rejonowego etapu Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Język angielski

          Zosia Szczałuba kl. 8b

          przeszła do drugiej części szkolnego etapu Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów OJAJ

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Matematyka 

          Mikołaj Źrałek kl. 8b

          przeszedł do rejonowego etapu Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Piłka nożna

          Reprezentacja chłopców klas 7 w składzie:

          Franciszek Piekutowski (kapitan) kl.7a

          Aleksander Puchalski kl. 7a

          Wiktor Badowski kl. 7a

          Kyrylo Balytskiy kl. 7a

          Miłosz Kowalski kl. 7c

          Szymon Zawada kl. 7b

          Mikołaj Zduńczyk kl. 7c

          Wojciech Biliński kl. 7c

          Maciej Gadziała kl. 7b

          Stanislav Romanchuk kl. 7b

          zajęła  IV miejsce w piłce nożnej chłopców w LVII Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

           

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Sumo

          Małgorzata  Cieplak kl. 1b

          zajęła drugie miejsce podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w sumo

           

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

           

           

          Oktoberfest

          W szkolnym konkursie Oktoberfest 

          Tosia Sypień 7c zajęła I miejsce 

          Łucja Szelhaus 8b zajęła II miejsce 

           Klara Szczygieł 8a zajęła III miejsce 

           

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!