• Nauczyciele 2022/2023

      •  

        Antos Iwona - plastyka

        Banasik Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

        Bąkowski Edward - język angielski, wos

        Bobowik Wiesław - wychowanie fizyczne

        Calów Teresa - wychowawca świetlicy

        Chmielewska Agata - wychowawca świetlicy

        Chmielewska Anna - nauczyciel wspomagający

        Cieśla Jacek - biblioteka, historia

        Czarniecka Magdalena - wychowanie fizyczne

        Czerczak Agnieszka - biologia, język angielski

        Dębicka Lucyna - edukacja wczesnoszkolna

        Engwert-Malajkat Katarzyna - język angielski

        Gago Ewa - logopeda

        Gajewska Agnieszka - biblioteka, chemia

        Gładyszewska Karolina - edukacja wczesnoszkolna

        Gościmska-Żuk Agnieszka - język angielski

        Grabowska-Turek Ewa - wychowanie do życia w rodzinie

        Gryszpanowicz Jolanta - historia

        Grzesik Emilia - wychowawca świetlicy

        Gurda Katarzyna - matematyka

        Janusz Piotr - wychowanie fizyczne

        Jasińska Kamila - wychowawca świetlicy

        Jassak Magdalena - język niemiecki

        Juraszyńska Maria - język polski

        Konopacki Michał - edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka

        Kosik Ewa - edukacja wczesnoszkolna

        Kowalska Renata - geografia

        Krzysztoń Magdalena - nauczyciel wspomagający

        Kulesza Joanna - psycholog, doradztwo zawodowe

        Lentowicz Maria - edukacja wczesnoszkolna

        Lizińczyk Magdalena - technika

        Łukasik Lidia - język polski dla cudzoziemców

        Łukasiewicz Małgorzata - wychowawca świetlicy

        Michałowska Jolanta - język polski, etyka

        Morawska Joanna - nauczyciel wspomagający

        Nobis Joanna - matematyka

        Piasecka Magdalena - edukacja przedszkolna

        Piekarska-Łada Beata - biologia

        Piotrowska Iwona - nauczyciel wspomagający

        Podlewska-Sałek Dorota - muzyka

        Rawska-Gala Alina - język niemiecki, religia

        Rogacz Barbara - edukacja wczesnoszkolna, język angielski

        Rucińska-Kasprowicz Małgorzata - pedagog

        Sikora Katarzyna - język angielski, geografia

        Simiński Andrzej - religia

        Sobiecka-Głaszczka Renata - język polski

        Stępień Iwona - edukacja wczesnoszkolna

        Strzelecka Joanna - kierownik świetlicy

        Suchenek Renata - religia

        Szarek-Radzio Renata - wychowawca świetlicy

        Szlęk Jolanta - fizyka

        Szulc Robert - historia, wos, wdż

        Szynal Magdalena - język polski

        Witkowska Dorota - matematyka

        Zajączkowska Agnieszka - wychowawca świetlicy

        Zalewski Artur - wychowanie fizyczne

        Zaporska-Roch Dorota - edukacja wczesnoszkolna

        Zarębska Joanna - język polski

        Zawistowska Monika - edukacja wczesnoszkolna, etyka

        Żukowska Anna - pedagog