• 1% podatku dla naszej szkoły

25.02.2020

Rada Rodziców przy SP 168 podpisała porozumienie ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole “Małopolska” – organizacją pożytku publicznego.

Nasza Szkoła otrzyma pieniądze przekazane Stowarzyszeniu przez Urzędy Skarbowe w ramach możliwości przekazywania 1% odpisu podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie funduszy Rady Rodziców, które wykorzystamy na wspieranie inicjatyw na rzecz wyposażania Naszej Szkoły w wentylatory w salach lekcyjnych.

Jak wypełnić PIT?

W rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) należy wskazać:

1. Nazwa OPP - STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE MAŁOPOLSKA
            2. Numer KRS - 0000052078
            3. Kwota 1% odpisu
            4. Cel szczegółowy – Rada Rodziców przy SP 168 w Warszawie

Zaznaczając „kwadracik” „wyrażam zgodę” upoważniają Państwo Urząd Skarbowy do przekazania organizacji pożytku publicznego swoich danych osobowych i wpłaconej kwoty. Jeśli chcemy przekazać pieniądze w sposób anonimowy to nie zaznaczamy tego kwadracika.

Pamiętajmy, że podatnicy rozliczający się ryczałtem i podatkiem liniowym również mogą przekazać 1%.

Więcej informacji na temat wypełnienia konkretnego PIT-u http://www.spsm.edu.pl/

Liczymy na Ciebie!

Termin wypełniania PIT-ów upływa 30 kwietnia 2020.

• Mistrzostwa Dzielnicy Praga-Południe

03.02.2020

30.01.2020 r. odbyły się w naszej szkole finałowe rozgrywki w piłce siatkowej chłopców w kategorii "czwórek" (rocznik 2007 i młodsi). I miejsce w tych zawodach zdobyła reprezentacja naszej szkoły trenowana przez Pana Piotra Janusza, która wystąpiła w składzie:

1. Filip Bereziński
            2. Dominik Dąbrowski
            3. Piotr Filip
            4. Alex Jendyk
            5. Franciszek Kępa
            6. Maxymilian Klary
            7. Mateusz Stybliński
            8. Michał Szwed
            9. Antoni Tabor
            10. Piotr Wołoszko

Nasza szkoła będzie po feriach zimowych reprezentowała Pragę-Południe w Mistrzostwach Warszawy.