• Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim

03.09.2020

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie, Absolwenci, Sąsiedzi, Mieszkańcy Pragi-Południe!!!

Szkoła Podstawowa nr 168 im. Czesława Niemena zachęca wszystkich mieszkańców Warszawy, a szczególnie całą naszą społeczność szkolną do zagłosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2021 na nasz szkolny projekt:

Dzięki temu projektowi już w 2021 roku możemy mieć wyremontowane, bezpieczne boisko do piłki nożnej. W ramach remontu zostanie wymieniona nawierzchnia boiska oraz piłkochwyty.

JAK ZAGŁOSOWAĆ ?

Głosowanie trwa od 1 tylko do 15 września 2020 r.

Można zagłosować elektronicznie przez internet albo papierowo w urzędzie dzielnicy. Ze względu na obecną sytuację, zachęcamy do głosowania elektronicznego.

GŁOSOWANIE ELEKTRONICZNE

1. Należy wejść na stronę  app.twojbudzet.um.warszawa.pl
            2. Należy kliknąć przycisk ROZPOCZNIJ GŁOSOWANIE, a następnie wpisać  adres email. Na Państwa podaną skrzynkę pocztową przyjdzie wiadomość z linkiem. Należy go kliknąć, żeby rozpocząć głosowanie.
            3. Należy wybrać projekty, na które można zagłosować (dzielnicowe i ogólnomiejskie).

NASZ PROJEKT TO PROJEKT DZIELNICOWY: Modernizacja boiska do piłki nożnej przy Szkole Podstawowej nr 168 im. Czesława Niemena w Warszawie przy ul. Zwycięzców 44 w dzielnicy Praga Południe. Numer  ESOG 766

1. Należy uzupełnić swoje dane.
            2. Zagłosować

GŁOSOWANIE PAPIEROWE

1. Należy wydrukować kartę - karta do pobrania jest pod adresem: https://twojbudzet.um.warszawa.pl/formularze-dokumenty-materialy-do-pobrania

Jeśli nie macie Państwo możliwości wydrukowania karty samodzielnie, można otrzymać ją w urzędzie.

1. Należy przyjść (wraz z dokumentem tożsamości)  do urzędu dzielnicy.

Na miejscu będzie  pracownik urzędu, który pomoże w zagłosowaniu.

NASZ PROJEKT TO PROJEKT DZIELNICOWY: Modernizacja boiska do piłki nożnej przy Szkole Podstawowej nr 168 im. Czesława Niemena w Warszawie przy ul. Zwycięzców 44 w dzielnicy Praga Południe. Numer  ESOG 766

1. Należy wypełnić kartę do głosowania  - postawić X przy projektach, na które chcemy zagłosować ( projekty dzielnicowe i  ogólnomiejskie).
            2. Należy uzupełnić swoje dane.
            3. Następnie trzeba oddać wypełnioną kartę w punkcie głosowania.

Można zagłosować tylko raz - internetowo albo papierowo.

Nie trzeba być zameldowanym w Warszawie - głosować może każdy mieszkaniec i mieszkanka Warszawy.

Nie trzeba być pełnoletnim - głosować można w każdym wieku.

Jeśli masz mniej niż 13 lat, możesz zagłosować wyłącznie za zgodą rodzica lub opiekuna.

• Remont łazienek chłopców w naszej szkole zakończony

02.09.2020

Dzięki staraniom Społeczności  Szkoły Podstawowej nr 168 im. Czesława Niemena  z pomocą Burmistrza Dzielnicy Pragi Południe, podczas wakacji  Wydział Infrastruktury naszej dzielnicy wyremontował łazienki chłopców w budynku głównym naszej szkoły.

Remont łazienek wraz z wymianą pionów wykonała firma ZUO Andrzej Bednarczyk. Łazienki już nie straszą, wyglądają bardzo ładnie i miejmy nadzieję, że w takim stanie pozostaną bardzo długo.

W przyszłym roku planowany jest remont łazienek dziewcząt.