• Jubileusz 60-lecia szkoły

  • ​​​​​Wstążka powiązana z dziobem  Wstążka powiązana z dziobem  Wstążka powiązana z dziobem 

    

   Z okazji jubileuszu 60-lecia szkoły zorganizowany zostanie konkurs interdyscyplinarny związany z twórczością patrona szkoły - Czesława Niemena pt.: "Miasto moje, a w nim..." Uczestnicy konkursu będą mogli przygotować opowiadanie, wiersz lub prezentację multimedialną inspirowane piosenką „Sen o Warszawie". 

   Konkurs zdobył honorowe patronaty Prezydenta m.st. Warszawy oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty.​​​​​​

  • Wstążka powiązana z dziobem  Wstążka powiązana z dziobem  Wstążka powiązana z dziobem 

   Biblioteka szkolna jest organizatorem konkursu na komiks o Czesławie Niemenie.  Praca może dotyczyć zarówno wydarzeń biograficznych, ale także może nawiązywać do twórczości artysty.

  • ​​​​​Wstążka powiązana z dziobem  Wstążka powiązana z dziobem  Wstążka powiązana z dziobem 

    

    

   Rada Rodziców chcąc włączyć się w uczczenie twórczości artysty zorganizowała konkurs plastyczny pt.:"Jubileuszowa karta z kalendarza - artystyczna interpretacja utworu Czesława Niemena". Celem konkursu jest stworzenie jubileuszowego kalendarza z okazji 60-lecia szkoły, ilustrowanego nagrodzonymi pracami dzieci. 

   Wpłynęło bardzo wiele prac, a największą popularnością cieszyły się interpretacje piosenek "Pod papugami" i "Sen o Warszawie".

   W efekcie powstał unikatowy kalendarz na rok 2024, który można było kupić podczas świątecznego kiermaszu, a tym samym wesprzeć działania Rady Rodziców.