• zdjęcie
          • Zamiast kwiatka niosę pomoc

23.06.2022

Szanowni Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Tradycyjnie o tej porze roku zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej Polska Akcja Humanitarna (PAH) ZAMIAST KWIATKA NIOSĘ POMOC. W tym roku niesiemy pomoc Ukrainie. Zamiast ewentualnych kwiatów i prezentów dla nauczycieli na koniec roku szkolnego 2021/22 bardzo prosimy o wpłaty na konto PAH -u.

• książki z biretem
          • Zakończenie roku szkolnego

21.06.2022

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego dla klas 8 odbędzie się
            23 czerwca 2022 r. o
            godz. 17:00.
            Odbiór świadectw w piątek
            24 czerwca 2022 r.
            w godz. 8:00 do 9:00 (zgodnie z ustaleniami
            z wychowawcą).

Zakończenie dla pozostałych klas odbędzie się 24 czerwca 2022 r. według harmonogramu:

• kla
        • dzieci
          • Projekt Uniwersytetu Dzieci w klasie 5 c

21.06.2022

W czerwcu klasa 5 c pod kierunkiem p. Joanny Zarębskiej zakończyła udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym Fundacji Uniwersytet Dzieci w Klasie.
            Projekt pt. Ja w społeczeństwie. Jak mogę zmienić świat? to cykl 8 tematów zrealizowanych w ramach lekcji wychowawczych w klasie. Ogółem objął 11 jednostek lekcyjnych i poruszał zagadnienia: empatii, odpowiedzialności, umiejętności podejmowania decyzji, celowości karania przestępców, niepełnosprawności, wolontariatu, wielokulturowości współczesnych społeczeństw.
            Udział w projekcie pozwolił uczniom rozwinąć kompetencje społeczne, no i był dobrą zabawą!

• Czesław Niemen
          • Dzień Patrona

10.06.2022

Drugiego czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona - Czesława Niemena. Z tej okazji wysłuchaliśmy słuchowiska o dzieciństwie artysty, ważnych miejscach w Jego życiu oraz muzycznych inspiracjach. Dzięki współczesnej technologii uczniowie z kl. 4a, którzy nagrali słuchowisko, przeprowadzili też wywiad z …Czesławem Niemenem.

• Uczniowie podczas nauki
          • Ciekawskie pierwszaki

09.06.2022

Klasa 1b w roku szkolnym 2021/2022 wzięła udział w projekcie Ciekawskie pierwszaki. Jak poznawać świat w klasie w ramach realizacji programu Uniwersytet Dzieci. Podczas realizacji projektu uczniowie trenowali pracę indywidualną, w zespole, rozwijali swoją kreatywność i umiejętność logicznego myślenia. Dowiedziały się, że warto nie tylko pytać ale też poznawać świat wszystkimi swoimi zmysłami.

• warszawska karta miejska
          • Warszawska Karta Miejska

08.06.2022

Szanowni Rodzice,

w załączeniu list Zarządu Transportu Miejskiego (wraz z nowym wnioskiem o wydanie Spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej).
            Zgodnie z zapisami pisma, od 1 czerwca br. uczniowie szkół podstawowych mają prawo do darmowych przejazdów na podstawie Karty Ucznia pod warunkiem nadania numer Pesel.

• Wyniki konkursu "Miasto moje, a w nim..."

08.06.2022

Protokół z posiedzenia jury

WARSZAWSKIEGO KONKURSU INTERDYSCYPLINARNEGO NA OPOWIADANIE,
            WIERSZ, PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ
            „Miasto moje, a w nim …”

Jury w składzie:

• Paweł Łęczuk (przewodniczący),
            • Jolanta Michałowska,
            • Magdalena Szynal

po zapoznaniu się ze wszystkimi tekstami nadesłanymi na konkurs, pragnie podkreślić wysoki poziom literacki prac konkursowych. Opowiadania i wiersze znakomicie nawiązują do motywu przewodniego konkursu. Młodzi twórcy wykazali się dużym talentem oraz wyobraźnią, a nade wszystko odwagą. Gratulujemy im otwartości i wrażliwości. Czytając utwory nadesłane na konkurs, przeżyliśmy piękną przygodę. Po długich naradach zdecydowaliśmy o następującym podziale nagród:

• Logo stypendium
          • Stypendium m.st Warszawy im. Jana Pawła II

01.06.2022

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice i Uczniowie,

uprzejmie informujemy o możliwości ubiegania się o stypendia m.st Warszawy im. Jana Pawła II. Miejskie stypendia to comiesięczne, konkretne wsparcie dla uczniów i studentów, z którego warto skorzystać.

Program stypendialny jest skierowany do uczniów szkół podstawowych (po skończeniu 3. klasy) i szkół ponadpodstawowych oraz studentów do 26. roku życia.

• Kalendarz

• Liczba wizyt