• Spotkanie z Marcinem Prusem

14.05.2019

W dniu 14.05.2019 r. z inicjatywy nauczyciela wf-u Pana Piotra Janusza odbyły się warsztaty z 97-krotnym reprezentantem Polski, Mistrzem Świata Juniorów z 1997 r. w piłce siatkowej Panem Marcinem Prusem, Ambasadorem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Przeszło dwugodzinne spotkanie było bardzo wartościowe, a tematyka obejmowała nie tylko zagadnienia siatkarskie. Pan Marcin zachęcał do odpowiedniej postawy w życiu codziennym, konsekwentnego dążenia do założonych celów oraz samodyscypliny. Wspaniała lekcja wychowawcza zapadnie w pamięci wszystkim obecnym na spotkaniu. Panie Marcinie - dziękujemy za wizytę!

• Dzień Ziemi, zbiórka makulatury

06.05.2019

Dzień Ziemi (22.04.2019) w naszej szkole obchodzony będzie 10.05.2019 r. Tradycyjnie w strej sali gimnastycznej w godz. 8-11 organizujemy zbiórkę makulatury. Prosimy o przynoszenie makulatury w związanych paczkach, posegregowanych na papier i tekturę. Ułatwi nam to organizację akcji.

Klasa, która zbierze najwięcej otrzymuje 100 zł na własne wydatki. Pozostałą sumę przekażemy najbardziej potrzebującym dzieciom w naszej szkole. Ubieramy się w kolorach ziemi: zielonym i brązowym. Uczniowie tak ubrani nie mogą być pytani i mają usprawiedliwione braki pracy domowej. Prosimy nauczycieli o wyrozumiałość.

• Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny

30.04.2019

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Miasto moje, a w nim: Najpiękniejszy mój świat…”

Tematem konkursu jest Warszawa – nasze miasto, które urzeka, zaciekawia, zadziwia, budzi nadzieje, inspiruje, towarzyszy codziennemu życiu. To miasto znamy i wciąż na nowo odkrywamy jego piękno. Wsłuchując się w motyw przewodni konkursu – piosenkę Czesława Niemena „Sen o Warszawie”, zachęcamy do osobistego spojrzenia na to niezwykłe miasto.

• Dzielnicowy Konkurs Plastyczny

29.04.2019

Zapraszamy do udziału w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym „Portret Niemena – Inspiracje”.

Zainspiruj się twórczością wielkich artystów takich jak: Pablo Picasso, Andy Warhol, Gustaw Klimt, Stanisław Wyspiański oraz Stanisław Ignacy Witkiewicz „Witkacy” i stwórz swoja wizję portretu Czesława Niemena – Patrona naszej szkoły.

Zachowaj charakterystyczny wygląd Czesława Niemena, wykorzystując sposób malowania wyżej wymienionych artystów.