• 1,5% podatku dla szkoły

19.02.2023

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 168 im. Czesława Niemena w Warszawie!

Szanowni Państwo, dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, a przez to do rozwoju naszej placówki, Rada Rodziców prosi o przekazanie 1,5% podatku na działalność naszej szkoły.

Jak wypełnić PIT?

W rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) należy wskazać:

Nazwa OPP - STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE MAŁOPOLSKA

Numer KRS - 0000052078

Kwota 1,5% odpisu

Cel szczegółowy – Rada Rodziców przy SP 168 w Warszawie

Zaznaczając „kwadracik” „wyrażam zgodę” upoważniają Państwo Urząd Skarbowy do przekazania organizacji pożytku publicznego swoich danych osobowych i wpłaconej kwoty. Jeśli wolą Państwo przekazać pieniądze w sposób anonimowy, wystarczy nie zaznaczać tego kwadracika.

Pamiętajmy, że podatnicy rozliczający się ryczałtem i podatkiem liniowym również mogą przekazać 1,5%.

Więcej informacji na temat wypełnienia konkretnego PIT-u http://www.spsm.edu.pl/

Z góry dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę.